I. Způsoby dopravy

Česká pošta (balík do ruky) - 119 Kč + (eventuální cena zboží na dobírku)

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v České republice (obvykle je vám zásilka doručena následující pracovní den). Zejména v době vánočních svátků se doručení balíčku může prodloužit i na několik pracovních dní. Doručení balíku až do velikosti XL, kdy nejdelší strana měří do 240 cm. S erotickými pomůckami takových rozměrů se jen těžko setkáte. Doprava je vhodná pro balíky do 50 kg. Bezkontaktní převzetí dobírky od doručovatele (díky kódu z SMS nebo e-mailu). Cena dobírky činí 50 Kč.

GLS (Česká republika) - 85 Kč + (eventuální cena zboží na dobírku)

Pokud je to jen trochu možné, tak je vám zásilka doručena osobně. V případě, že nejste k zastižení, tak mohou balík převzít třeba vaši sousedé nebo známí. Jestliže kurýr nezastihne ani vás, ani vaše sousedy, je balík vrácen zpět do regionálního depa. V následujících pracovních dnech je proveden druhý, popřípadě třetí pokus o doručení. Doručovací služby fungují v pracovní dny. V období Vánoc a vánočních svátků mohou doručovat i o víkendech. Kurýr GLS může balík dodat na uvedenou adresu i v případě, že nikdo není k zastižení (vždy by k tomu ovšem mělo dojít po dohodě s příjemcem zásilky). Cena dobírky činí 50 Kč.

II. Možnosti platby

Zboží na dobírku

Zboží zaplatíte přepravci až při samotném dodání. Zásilku je potřeba uhradit v hotovosti. V našem případě činí cena dobírky 50 Kč.

Platba převodem

Dalším možností je platba převodem. Tento způsob platby není zpoplatněn. Je ovšem potřeba počítat s tím, že bankovní operace nemusí proběhnout okamžitě. Zejména ve chvílích, kdy kupující má bankovní účet vedený u jiné banky než prodejce. Zboží vám bude doručeno, jakmile bude potřebná částka připsána na účet číslo 5905441399/0800. Účet je vedený u společnosti Česká spořitelna, a.s.

Platba kartou - prostřednictvím platební brány

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s., IČ: 279 24 505 se sídlem Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové - Pražské Předměstí, 500 02. Jedná se o licencovanou Platební instituci působící pod dohledem České národní banky.

Pro dotazy k platbám a případné reklamace plateb můžete společnost ComGate Payments, a.s. zde uvádíme také kontaktní údaje společnosti ComGate Payments, a.s.:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové - Pražské Předměstí, 500 02

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel. číslo: +420 228 224 267

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.